KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303268
nr 1430 3268
Oidentifierad konstnär. Potatisskörd, Signerad. Olja på duk, 21x26, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:00:34
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr